Metatech

Transport
krajowy i międzynarodowy

Dowiedz się więcej

O Firmie

Nasza firma specjalizuje się w transporcie międzynarodowym na terenie Europy Zachodniej i Południowej.

Firma transportowa Michalex swoją działalność rozpoczęła w 2010 roku. Przedsiębiorstwo jest zarejestrowane w Tychach, natomiast baza taborowa znajduje się w Orzeszu. Firma posiada niezbędne pozwolenia na wykonywanie transportu drogowego takie jak: zezwolenie na wykonywanie krajowego transportu drogowego oraz licencję międzynarodowego transportu drogowego. Oba dokumenty zostały wydane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego.

Współpracujemy z klientami z całej Polski jak i również z klientami zagranicznymi. Obecne obszar naszej działalności obejmuje teren Europy Zachodniej i Południowej czyli: Niemcy, Austria, Czechy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy oraz Belgia. Nasi pracownicy to doświadczona kadra kierowców.

Warum Wir?

Niezależnie od wielkości ładunku gwarantujemy terminowość oraz bezpieczeństwo transportu. Specjalnie dostosowana flota oraz sposób zabezpieczenia ładunku sprawiają, że dany towar nie zostanie uszkodzony podczas pokonywania setek, a nawet tysięcy kilometrów.

Tabor

Prunkvoll

tabor

Doświadczenie

19 lat

Erfahrung

Klienci

100%

zadowolonych klientów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z naszych usług. Oferujemy efektywne i rzetelne wykonanie usługi. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów.

Offerte

Dysponujemy taborem ciągników siodłowych przystosowanych do przewozu ładunków o masie do 24 ton. Niezależnie od rodzaju zlecenia gwarantujemy terminowość dostaw.

Oprócz standardowych ciągników siodłowym posiadamy również 2 ciągniki siodłowe typu Mega. Dodatkowo nasze pojazdy mogą być dodatkowo wyposażone w maty antypoślizgowe, pasy, narożniki oraz belki. Doświadczony zespół kierowców odpowiednio zabezpieczy ładunek i bezpiecznie przetransportuje towar do miejsca docelowego. Posiadamy Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego w transporcie krajowym oraz międzynarodowym jak i również w ruchu kabotażowym na terenie Niemiec. Dzięki wysokiej sumie gwarancyjnej tych ubezpieczeń, które uwzględnia rozmaite ryzyka i klauzule, transport ładunków jest jeszcze bezpieczniejszy. Nasza flota posiada ważne przeglądy techniczne oraz niezbędne certyfikaty.